Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 9 чоловік

Новини

Сьогодні учні 7,8,9 класів разом з директоркою гімназії Іриною Поліщук взяли участь в інтерактивному парламентському онлайн-уроці. Учні ознайомилися з історією та основами парламентизму, засадами гілок влади в Україні, зокрема, Верховної Ради України, її комітетів та народних депутатів, способами взаємодії з Українським Парламентом. Вкінці уроку учні пройшли вікторину на визначення переможця.

Традиційно, у квітні проходить місяць екологічного виховання. Серед ряду запланованих заходів, у нашому закладі цікавим виявився фоточеленж "Погляд у природу". Учні фотографували зелені куточки біля власних домівок, обмінювалися інформацією про весняні квіти, які ростуть на їх клумбах.

В Піщанській гімназії розпочали цикл уроків «Міста Герої. Перемоги України у війні», присвячених звільненню населених пунктів та окремих територіальних громад Київської області.
Вчителями в Піщанської гімназії, Мариною Олійник, Мариною Троцькою та Марією Луценко, були проведені години спілкування для учнів 3, 8-9 класів. Також був створений колаж «Міста-Герої України».

На честь першого польоту людини у космос 12 квітня все людство відмічає Всесвітній День авіації та космонавтики. З метою ознайомлення з цікавою інформацією про космос класним керівником 1 класу Лісниченко Т.П. проведено квест «Космічна подорож». Здобувачі освіти виконували завдання: відгадували загадки, знаходили та рахували частини космосу та ракети без пари, розфарбовували за підказкою, виготовили з паперу іграшку «Космонавт»

Профорієнтаційна робота з учнями - один з головних напрямків виховної роботи, яка спрямована на підготовку учнів до свідомого вибору професії, визначення свого місця в суспільстві. Сьогодні, 12 квітня, пройшла зустріч випускників 9 класу з представниками Київського кооперативного інституту бізнесу і права відповідальною особою приймальної комісії Кравцовою Людмилою Леонідівною. Гості ознайомили спеціальностями які пропонує вищий навчальний заклад, переваги та унікальність специфіки. Діти були раді такій зустрічі, адже це допомога здобувачам освіти у визначенні виборі майбутньої професії.

У Піщанській гімназії учні 5, 6, 7 класів разом з учителями, Ходаківською Ю.В. та Сусол В.В., презентували результат своєї діяльності за проєктом «Макет нашої громади». Над ним вони плідно працювали протягом 2 місяців за програмою «Сталий та рівний доступ до якісної освіти: проєктне навчання».
За час роботи над проєктом діти дізналися про історію нашого села, зібрали інформацію, необхідну для конструювання макета. Спільними зусиллями з допомогою вчителів, батьків, учнів 8-9 класу, виготовили макет.
На заході були присутні батьки, вчителі, старшокласники та представники громади.

6 квітня відзначається Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку.
До цього дня вчені та історики не можуть прийти до однозначного висновку - де ж вперше людина вигадала спорт. Це не дивно, так як діяльність, яку сучасна наука відносить до такого поняття, як заняття спортом, була притаманна без винятку всім людям по всій землі і схоже, що в усі часи. Змагання, гра, розвага, активний відпочинок, численні інтелектуальні вправи, досягнення кращих результатів, тренування фізичних та інших навичок, ось лише невеликий перелік тих видів діяльності, які включає в себе це широке поняття. І не дивлячись на зусилля і емоції, які іноді додаються при занятті спортом, однозначно одне - це абсолютно мирний процес. Він сприяє розвитку і є життєствердним в усіх відношеннях. Учні школи долучилися до фото-челленджу «Спорт в моєму житті».

6 квітня відзначається Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку.
До цього дня вчені та історики не можуть прийти до однозначного висновку - де ж вперше людина вигадала спорт. Це не дивно, так як діяльність, яку сучасна наука відносить до такого поняття, як заняття спортом, була притаманна без винятку всім людям по всій землі і схоже, що в усі часи. Змагання, гра, розвага, активний відпочинок, численні інтелектуальні вправи, досягнення кращих результатів, тренування фізичних та інших навичок, ось лише невеликий перелік тих видів діяльності, які включає в себе це широке поняття. І не дивлячись на зусилля і емоції, які іноді додаються при занятті спортом, однозначно одне - це абсолютно мирний процес. Він сприяє розвитку і є життєствердним в усіх відношеннях. Учні школи долучилися до фото-челленджу «Спорт в моєму житті».

2 квітня Генеральна Асамблея ООН оголосила Міжнародним днем поширення інформації про проблему аутизму ще в 2007 році. День був встановлений для того, щоб підкреслити важливість допомоги аутистам для підвищення рівня їх життя. Символом цього дня вважається синій колір.
Піщанська гімназія долучилася до акції.
Долучайтесь! Одягни блакитне!

Щорічно 1 квітня відзначають Міжнародний день птахів, який проходить в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера». Саме 1 квітня 1906 р. була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів.
День птахів – це не тільки річниця Конвенції, але і час прильоту пернатих із зимівель. За традицією в цей час в очікуванні пернатих розвішуються шпаківні та інші «пташині будиночки». Повернення птахів святкується також як прихід весни. Учні гімназії долучилися до святкування:
- 1 клас, проведено Пташиний квест «З вирію додому». Діти виконали завдання: пізнавали птахів по фото, відгадували загадки, розпізнавали хто співає у годівничці, обчислювали вирази та розмальовували птахів, сортували яйця зимуючих та перелітних птахів. Учні пройшли всі завдання та допомогли пернатим повернутися з вирію до нас в Україну.
- 4 клас, виконав парні проєкти : "Перелітні птахи" та здійснили екскурсію з метою виявлення птахів , які вже повернулися в рідний край.
- 5 клас, провели ігри з птахівництва, де учні могли продемонструвати свої знання та вміння у цій області. Веселі ігри та завдання сприяли не лише вивченню інформації, але й зміцненню командного духу та спільної роботи. Діти залюбки долучилися до свята весни та традиції зустрічі птахів.

Участь у програмі "Сталий і рівний доступ до якості освіти" об'єднала всіх учасників освітнього процесу. Активно до створення макету нашого села долучилися учні 5-7 класів, створивши своїми руками з допомогою батьків та старшокласників маленькі моделі основних будівель. Кожна вулиця, ставки, річка, дороги - все зображено на даному макеті.
Дітям дуже сподобалася така діяльність.
Ще трішки нашої праці і ми з гордістю представимо макет шкільній та місцевій спільноті.

Зустрічати гостей – завжди приємно! 19 березня Піщанська гімназія радо вітала в своїх стінах вчителів основ здоров’я на семінарі «Формування здоров’язбережувальної компетентності здобувачів освіти».
Вже другий рік поспіль вчителі середньої школи впроваджують в освітній процес реформи НУШ, а це опановування нових підходів до навчання та ще безліч інновацій! Педагоги нашого закладу теж стараються йти в ногу з часом, здобувають нові знання та щиро діляться ними з колегами.
Із вітальним словом до гостей звернулася директор Ірина ПОЛІЩУК.
Вчитель предмету «Здоров’я, безпека та добробут», Валентина КАЧАН, у теоретичному блоці презентувала власний досвід роботи, акцентувала увагу на проєктній діяльності та формуванню розвитку здоров’язбережувальної компетентності. Учні гімназії запросили учасників семінару взяти участь у грі-квесті «Я здоров’я збережу – сам собі допоможу», пройти п’ять дивовижних станцій, виконати цікаві пізнавальні завдання та разом з тим здійснити екскурсію закладом.
Валентина Вадимівна з учнями 5 класу підготувала відкритий урок «Емоційний стан та емоційне здоров’я».
Час пробіг швидко та цікаво у дружній атмосфері колег! Гості залишили багато приємних відгуків.

14 березня у світі відзначається одне з незвичайних свят – Міжнародний день числа «Пі»(міжнародний день математики).
Вчителем математики Ходаківською Ю.В. для учнів гімназії були проведені різні заходи.
Учні 5-6 класів захопливо грали у настільну гру "Монополія", розгадували ребуси, кросворди, складали пазли.
Учні 7-8 класів долучилися до квесту "День народження числа пі", в ході якого розгадали 14 цифр після коми числа пі.
Плакат з основними формулами, у яких застосовується це число виготовили учні 9 класу.
Ми ще раз переконалися, що математика - творча та цікава наука.

Сьогодні світ відзначає 210 років від дня народження Тараса Шевченка — видатного поета, письменника, художника і пророка українського народу. Його твори перекладені більш ніж 100 мовами світу, а станом на 1985 рік тираж «Кобзаря» налічував понад 8 мільйонів примірників.
Попри те що за своє життя Тарас Шевченко пробув в Україні лише 15 років, він любив нашу країну так, як нам лише треба навчитися. Поет оспівував красу природи Батьківщини, а також її складну долю, сили та слабкості українців і, звісно, мову.
Учні Піщанської гімназії згадали цитати Тараса Григоровича, які завжди будуть актуальні.

Весна – найчарівніша пора року. Зовсім скоро розтане сніг, відступлять морози і в серця постукає надія. Надія, що всі негаразди, так як і зима, минуть, відлетять, і світ оновиться.
Тож ми вас вітаєм з цим чудовим святом і щиро бажаєм здійснення мрій, чудового настрою, здоров’я – найміцнішого. Будьте щасливі!
Сьогодні, в день самого чудового свята, Міжнародного жіночого дня, педагог-організатор Марина Олійник для учнів та вчителів закладу провела цікаву інтелектуально-розважальну гру, яка має назву «QUIZ TIME».
Зігравши в квіз учасники отримали масу позитивних емоцій, заряд бадьорості, яскравих вражень і гарний настрій !

Гендерна нерівність в Україні стосується економічних, соціальних, політичних та освітніх нерівностей між чоловіками та жінками України, які виникають через їхню стать. Згідно з дослідженнями, це актуальне питання на кожному рівні українського суспільства, де дискримінація жінок є невіддільною частиною повсякденного життя. Важливо розуміти, що гендерна рівність потрібна не тільки для гармонії в суспільстві та реалізації потенціалу всіх людей, а й для сталого економічного розвитку країни. Сьогодні, 07 березня, практичним психологом Ольгою ВРУБЛЕВСЬКОЮ для учнів 7-8х класів проведено урок правового виховання "Гендерна нерівність: чи існує вона в Україні" де діти ознайомилися з поняттям "гендер", "стать", гендерні ролі чоловіка та жінки, відпрацювали цікаві вправи для розуміння і засвоєння знань.

Учні 6,7 та 8 класів Піщанської гімназії, які беруть участь у проєкті "Гра в самоврядування", який реалізується в рамках проєкту "Сталий і рівний доступ до якісної освіти" за підтримки Фінського фонду місцевого співробітництва та Центру освітніх ініціатив.
Метою цього проєкту є ознайомлення дітей з діяльністю учнівського самоврядування.
Учні вже завершили перші 3 етапи, та вже майже готові до великого ігрового турніру!
Наші юні майстри:
За планом працюють над завершенням власної настільної гри, що розкривають принципи роботи самоврядування.
З нетерпінням чекають на можливість продемонструвати свою креативну гру та інтелектуальні здібності.

Йде весна – королева по світу
І співає на всі голоси
Та заквітчує землю прогріту,
Творить дивні картини краси!
В п’ятницю, 1 березня, в школі відбулися урочисті заходи, приурочені першому дню весни «Весна іде…».Учні початкової школи разом з вчителями Тетяною Лісніченко, Мариною Ковтун та Марією Луценко відроджували традиції святкування весни – співали веснянки та тішилися обрядовими жайворонками, розмальовували печиво, прикрашали дерева в шкільному дворі.
Школярі отримали безліч позитивних емоцій та хороший настрій.