Атестація

МЕТОДИЧНА РОБОТА

РОБОТА З ПЕДАГОГІЧНИМИ КАДРАМИ

АТЕСТАЦІЯ

Атестація педагогічних кадрів - це надзвичайно важливий етап у діяльності школи, оскільки вона відіграє основну роль у становленні, згуртуванні та вихованні творчого колективу та педагогічній майстерності вчителя.

Мета атестації:

-активізація творчої професійної діяльності,
-стимулювання безперервної спеціальної і загальної освіти,
-активізація якісної роботи,
-підвищення відповідальності за результати навчання і виховання,
-забезпечення соціального захисту компетентної педагогічної роботи.

Умови атестації:

· Має відповідну освіту, що відповідає вимогам, визначеним нормативно-правовими актами в галузі освіти
· Виконує посадові обов’язки
· Пройшов курси підвищення кваліфікації

Атестація вчителів – складова частина підвищення педагогічної кваліфікації. Вона передбачає підвищення професіоналізму, розвиток творчої активності, стимулювання діяльності, диференційоване оцінювання результатів педагогічної праці.

Атестація, як процес взагалі, базується на принципах:
- демократизму
- загальності
- всебічності
- систематичності
- колегіальності
- доступності та гласності
- безперервної освіти та самовдосконалення
- морального та матеріального заохочення

Атестація здійснюється на основі комплексної оцінки рівня кваліфікації, педагогічної майстерності, результатів педагогічної діяльності шляхом проведення контрольних робіт, зрізів знань учнів, тестування, відвідування уроків, позакласних заходів, врахування думки батьків та учнів. Практичне проведення атестації в педагогічному колективі, постійне її вдосконалення ставить перед керівниками школи багато проблем, вирішення яких залежить від чіткої організації всього процесу атестації з урахуванням особливостей навчального закладу, складу педагогічного та учнівського колективу, навченості, вихованості та розвитку учнів.

У школі існує стенд «Атестація педагогічних працівників», який відображає всі необхідні матеріали, щодо атестації педпрацівників, також складено графік чергової атестації педагогічних працівників та графік підвищення кваліфікації.

Наказ про організацію проведення атестації педагогічних працівників та створення атестаційної комісії у 2023/2024 н.р.

Список вчителів, які будуть атестуватися у 2023/2024 н.р. атестаційною комісією І рівня

ПІЩАНСЬКА ГІМНАЗІЯ – ПОЧАТКОВА ШКОЛА

БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул.Замкова,74, с. Піщана, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09160. тел. (04463) 20319, e-mail: pischana-school@ukr.net

Код ЄДРПОУ 25566398

НАКАЗ

29.03.2024                                                с. Піщана                                                     № 16

Про підсумки атестації педагогічних працівників у 2024 р.

Відповідно Закону України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», керуючись Положенням про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 09.09.2022 № 805, Статутом Піщанської гімназії-початкової школи, рішенням атестаційної комісії від 28.03.2024 року № 4

Атестація педагогічних працівників закладу загальної середньої освіти у 2023/2024 н.р. проводилася відповідно до Положення про атестацію педагогічних працівників та планом заходів закладу освіти з її проведення. Адміністрацією школи та атестаційною комісією здійснено такі заходи: проведено корегування плану атестації на наступний навчальний рік; створено атестаційну комісію, узгоджено її склад з ПК; видано відповідні накази, ознайомлено педагогічний колектив із новим Положенням про атестацію педагогічних працівників та списками вчителів, які атестуються в 2023/2024 н. р.; переглянуто терміни проходження курсової підготовки; розподілено членів атестаційної комісії між працівниками, система роботи яких вивчатиметься.

Членами адміністрації та атестаційної комісії відвідано навчальні  заняття вчителів, вивчено систему роботи, оформлено атестаційні матеріали, проведено анкетування учасників освітнього процесу щодо оцінки роботи вчителів.

НАКАЗУЮ:

1. Присвоїти:

1. Качан Валентина Вадимівна, вчитель хімії, біології, основ здоров’я – відповідає займаній посаді. Присвоїти кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії».

2. Олійник Марина Олександрівна, педагог-організатор – відповідає займаній посаді. Присвоїти кваліфікаційну категорію «Спеціаліст другої категорії».

2. Підтвердити:

1. Онопрієнко Тетяна Антонівна, вчитель зарубіжної літератури, мистецтва – відповідає займаній посаді. Підтвердити кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії».

2. Сусол Валентина Василівна, вчитель інформатики, трудового навчання – відповідає займаній посаді. Підтвердити кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії».

3. Яремчук Людмила Олександрівна, вчитель англійської мови– відповідає займаній посаді. Підтвердити кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії».

4. Лісниченко Тетяна Петрівна, вчитель початкових класів – відповідає займаній посаді. Підтвердити кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії».

3. Присвоїти педагогічне звання:

1. Сусол Валентина Василівна, вчитель інформатики – присвоїти педагогічне звання «Старший вчитель».

2. Качан Валентина Вадимівна, вчитель хімії, біології, основ здоров’я – присвоїти педагогічне звання «Старший вчитель».

4. Підтвердити педагогічне звання:

1. Лісниченко Тетяна Петрівна, вчитель початкових класів – підтвердити педагогічне звання «Старший вчитель».

2. Яремчук Людмила Олександрівна, вчитель англійської мови– підтвердити педагогічне звання «Вчитель-методист».

3. Яремчук Людмила Олександрівна, вчитель англійської мови – підтвердити педагогічне звання «Старший вчитель».

5. Централізованій бухгалтерії управління освіти і науки Білоцерківської міської ради здійснювати виплату заробітної плати відповідно встановлених категорій з 01.04.2024р.

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

В.о.директора Оксана ЛУК’ЯНЕНКО