Official name:
Піщанська гімназія - початкова школа Білоцерківської міської ради Київської області
EI type:
General education institution
Locality:
с. Піщана
Address:
09160, Київська область, Білоцерківський район, село Піщана, вулиця Замкова, 74
phone numbers:
not specified
pischana-school@ukr.net

3 травня о 12:08 | Поліщук І. О. | no comments

З 22 квітня по 26 квітня в школі пройшов тиждень соціально-психологічної служби з метою просвіти учнів та педагогічного колективу щодо напрямків основної діяльності соціального педагога та популяризації роботи спеціалістів психологічної служби, залучення школярів до активної участі в житті школи, розвиток їх творчих здібностей, нахилів та талантів. Початок тижня був присвячений для найменшої ланки Піщанської гімназії де соціальний педагог Ольга Врублевська провела ранкові зустрічі з метою створення та підтримки позитивного емоційного фону, а також спрямування дітей до позитивного світосприйняття. Для учнів 7-8 класів проведено настільну карткову гру «Знаю. Вмію. Роблю», де діти закріпили знання та вміння щодо правил поведінки та алгоритму дій в кризовій ситуації під час війни. Для учнів 9-го класу була проведена профорієнтаційна робота про Український державний університет імені Михайла Драгоманова, де соціальний педагог розповіла про мету освітньо-професійної програми, придатність до працевлаштування та контактні телефони.

1 травня о 09:52 | Олійник М. О. | no comments

Гірким болем відгукується в українських серцях день 26 квітня 1986 року. Стогнала в цей день українська земля, плакала природа... Аварія на Чорнобильській АЕС стала важким уроком для всього людства. Щороку весь український народ вшановує пам’ять про тих, хто був причетний до ліквідації цієї аварії. Повинно пам’ятати про це й молоде покоління.
Тому традиційним стало у Піщанськії гімназії у цей день проводити години пам’яті, які не дають забути про цю катастрофу. Учні 5-6 класів переглянули відеопрезентацію «Пропусти Чорнобиль крізь серце».

26 квітня о 12:32 | Олійник М. О. | no comments

У знак пам’яті про полеглих захисників, діти висадили Дерево Героя.
Вихованці гуртка «Котигорошко» та учні Піщанської гімназії посадили липову алею на честь загиблих односельців, Шабельного Олега Юрійовича та Сусол Сергія Петровича.
Акція пройшла в рамках обласного природоохоронного флешмобу з висадки дерев «Дерево Героя». Вона покликана вшанувати пам'ять захисників, які віддали життя у боротьбі з російським агресором. Ми пам'ятаємо кожного. І ця пам'ять навіки житиме у наших серцях, наче безсмертне дерево життя, чиї гілки тягнуться до небес, прославляючи мужність і відвагу тих, хто віддав найдорожче.

26 квітня о 09:42 | Олійник М. О. | no comments

Атомний Вій опустив бетонні повіки.
Коло охрестив навколо себе страшне.
Чому Звізда-Полин упала в наші ріки?!
Хто сіяв цю біду і хто її пожне?
Ліна Костенко
Учні 7,8,9 класів Піщанської гімназії разом з педагогами, Роїк Юлією Миколаївною та Поліщук Іриною Олександрівною, відвідали Білоцерківський краєзнавчий музей та переглянули мультимедійний проєкт "Чорнобиль - біль та пам'ять" приурочений до річниці Чорнобильської трагедії. Учням розповіли чому відбувся вибух (версії) на четвертому реакторі, чи можна було уникнути трагедії, чому ніхто не боявся вибуху, як зреагувала радянська влада та багато іншого. Діти ознайомилися з подвигами білоцерківських пожежників у ліквідації аварії, з формуванням загонів спеціального захисту. Оглянули музейну колекцію пам'ятних значків та монет, які належали ліквідаторам.

25 квітня о 10:28 | Олійник М. О. | no comments
Wall
Only authorized users can leave comments.